37 Yıllık Tecrübe,
Hizmet, Montaj,
Eğitim, Bakım,
Servis…


Ana Sayfa
Hakkımızda
Ürünler
Servis
Haberler
İletişim

Üründen Palete Kodlama ÇözümleriA-Serisi
Kendi kendini yönetebilen akıllı teknolojisi ile yeni A Serisi maliyetleri düşürüyor ve üretim hatlarını basitleştiriyor.

V-Serisi

Dijital baskı teknolojisine akılcı yükseltme ve esnek paketleme sınıfında en uygun maliyetli çözüm.
G-Serisi
Baskı performansını arttıran çok çeşitli mürekkep tipleri ile G Serisi i-Tech, hızlı akan sarma hatları ve farklı yüzeyler kullanılan alanlar için en uygun çözümdür.
D-Serisi
En küçük boşluklara bile rahatlıkla baskı yapmak üzere geliştirilmiş yeni i-Tech serisi kafa ile mükemmel performans sağlar.
C-Serisi
Yüksek çözünürlük ve kalitede barkod, yazı ve grafik baskıları büyük boyutlarda baskı yapmak üzere geliştirilmiş ve kolay kullanımlıdır.
M-Serisi (Koli)
Çok amaçlı uygulamalar için geliştirilmiş koli etiketleme makinası olarak bandınızın durmadan akmasını sağlar.
M-Serisi (Palet)
Paletlenmiş ürünlerinizin etikletlenmesini kolaylaştırır, seri ve esnek yapısı ile nakliye hızınızı artırır.
Sarf Malzemeleri (Mürekkep ve Yıkama Solüsyonu)
Kodlama ve etiketleme makinalarımız ile kullanılmak üzere üretilmiş yüksek performanslı sarf malzemeleri.
Etiket ve Ribon
Etiketleme ve kodlama makinalarımız ile uyumlu her türlü etiket ve ribbon.Tempo Dijital Departman ÇözümleriV-Serisi Barkod Kodlama Makinası

V-Serisi; Ufak Karakter (TTO) Thermal Transfer barkod kodlama makinalarıdır.

V-Serisi ile çok çeşitli ve güvenilir barkod kodlama çözümleri sunulur, V-Serisi ile ürünün ambalajının üzerine üretim tarihi, paketleme tarihi, ürün tanımlama bilgileri, ürün takibi için değişken bilgiler, son kullanım tarihi, seri numarası, parti numarası, vardiya kodu, barkod, 2D Kare Kod yazılır.

V-Serisi makinalar barkod kodlama yapmak üzere ağırlıklı olarak Dikey Dolum Paketleme Makinalarına, Yatay Dolum Paketleme Makinalarına , Thermoform Paketleme Makinalarına monte edilir ve en başarılı şekilde barkod kodlama uygulaması gerçekleştirilir.


Domino V serisi inkjet kodlama ve etiketleme makinası


 V120i

 V220iHaberler

Endüstriyel Ink-Jet Kodlama - Yazıcılı Etiketleme Makinaları, Thermal Transfer - Endüstriyel Laser ve Thermal Ink-Jet Yazcıları ile ilgili en güncel bilgiler ve gelişmeleri takip edin.

Servis

Teknik servis uzmanlarımıza 24 saat ulaşıma açık numaralarından ulaşabilirsiniz. Tempo Makina Ink-Jet kodlama sektöründeki en geniş ve deneyimli teknisyen kadrosuna sahiptir.

Endüstriyel Kodlama Sistemleri - Dijital Baskı Makinaları Kamera Kontrol Ekipmanları Barkod Okuyucuları ve Endüstriyel Panel PC’ler Beslemeli Konveyörler 4 Renk Masa Üstü Digital Etiket Yazıcısı Etiket ve Ribon Etiket Aplikatörleri, Etiket yapıştırma makinaları Etiket Yapıştırma Makinaları

Tempo Makina instagram sayfası - Tempo Makina Pazarlama A.Ş. - Tüm hakları saklıdır

Bookmark and Share