37 Yıllık Tecrübe,
Hizmet, Montaj,
Eğitim, Bakım,
Servis…


Ana Sayfa
Hakkımızda
Ürünler
Servis
Haberler
İletişim
Tempo makina pazarlama merkez ofisi

Hakkımızda


Tempo Makina Pazarlama A.Ş.

1983 yılında kurulan Tempo Makina Pazarlama A.Ş. gıda, ilaç, kozmetik, alkollü içecek, alkolsüz içecek, plastik, elektronik, inşaat ve yapı, kablo, otomotiv yan sanayi, paketleme, ambalaj, etiket, matbaa gibi çeşitli endüstrilerde üretilen ürünün üzerine veya ürünün ambalajının üzerine üretim tarihi, paketleme tarihi, ürün tanımlama bilgileri, ürün takibi için değişken bilgiler, son kullanım tarihi, seri numarası, parti numarası, vardiya kodu, barkod, 2D Kare Kod yazılması ihtiyaçlarında çözüm ortaklığı sunar. Çözüm ortaklığımız danışma, proje tasarım, işletme araştırması (site survey),  teklif verme, montaj, validasyon, aktivasyon, eğitim, bakım, servis ve sarf malzeme tedarikini kapsamaktadır.
 
Görevimiz

Tempo, ağır endüstrilere uygun tipte Endüstriyel Ink-Jet Kodlama Makinaları, Thermal Transfer Yazıcıları, Endüstriyel Laser Yazıcıları, Thermal Ink-Jet Yazcıları, Valf-Jet Kodlama Makinaları, DOD-Jet Kodlama Makinaları, Yazıcılı Etiketleme Makinaları pazarlamaktadır.

Tempo Makina Pazarlama A.Ş. 1983 yılından bugüne kadar 16 farklı sektörde 3000'i aşkın makina ile 900 müşteriye 1 Pazarlama Müdürü, 4 Pazarlama Uzmanı, 1 Pazarlama Asistanı, 1 Teknik servis Müdürü, 1 Teknik servis asistanı, 1 Teknik servis Call Center elemanı, 14 Teknik Servis Uzmanı, 5 Kişilik Yedek Parça ve Depo Sevkiyat bölümü, 2 kişilik İthalat Bölümü ve 4 Kişilik Muhasebe bölümü ile tamamen müşteri memnuniyetine dayalı hizmet vermektedir.

Tempo Makina Pazarlama A.Ş. olarak 1993 yılından itibaren Ege bölgesine servis hizmetimiz İzmir ofisimizden 2 Teknik Servis Uzmanı ve 1 Pazarlama Uzmanı ile hizmet vermektedir.

Tempo Makina Pazarlama A.Ş. aynı zamanda 1 TEMMUZ 2011 yılından itibaren de Adana bölgesine servis hizmetimiz Adana ofisimizden 1 Teknik Servis Uzmanı ve 1 Pazarlama Uzmanı ile hizmet vermektedir.inkjet etiketleme makinaları burada

inkjet kodlama makinaları

Ürünler

Endüstriyel Ink-Jet Kodlama - Yazıcılı Etiketleme Makinaları, Thermal Transfer - Endüstriyel Laser ve Thermal Ink-Jet Yazcıları, Valf-Jet Kodlama Makinaları, DOD-Jet Kodlama Makinaları sunarız.

Servis

Teknik servis uzmanlarımıza 24 saat ulaşıma açık numaralarından ulaşabilirsiniz. Tempo Makina Ink-Jet kodlama sektöründeki en geniş ve deneyimli teknisyen kadrosuna sahiptir.

Endüstriyel Kodlama Sistemleri - Dijital Baskı Makinaları Kamera Kontrol Ekipmanları Barkod Okuyucuları ve Endüstriyel Panel PC’ler Beslemeli Konveyörler 4 Renk Masa Üstü Digital Etiket Yazıcısı Etiket ve Ribon Etiket Aplikatörleri, Etiket yapıştırma makinaları Etiket Yapıştırma Makinaları

Tempo Makina instagram sayfası - Tempo Makina Pazarlama A.Ş. - Tüm hakları saklıdır

Bookmark and Share