Tempo Makina Pazarlama A.Ş

Hakkımızda

Tempo Makina Pazarlama A.Ş.

Kendimizi kodlama ve markalama sistemleri sağlamakla sınırlamıyoruz, zaman içinde değişmeyen çok yüksek bir kalite standardını da aynı zamanda garanti ediyoruz. Tempo Makina Pazarlama A.Ş olarak 38 yıldır Gıda, İlaç, Kozmetik, Alkollü ve Alkolsüz İçecek, Plastik, Elektronik, İnşaat ve Yapı, Kablo, Otomotiv Yan Sanayi, Paketleme, Etiketleme, Matbaa gibi sektörlere Üründen Palete tüm Kodlama ve Markalama İhtiyaçları ile ilgili en iyi çözümleri sunmaktayız. Bu endüstrilere üretim, paketleme esnası ve sonrası için ürün tanımlama, belirleme, ürün takibi, üretim tarihleri, son kullanım tarihi, seri numarası, parti numarası, vardiya kodu, barkod, 2D matris tarzı ihtiyaçlarda çözüm ortaklığı sunuyoruz. Çözüm ortaklığımız danışma, proje tasarım, işletme araştırması (site survey), teklif verme, montaj, validasyon, aktivasyon, eğitim, bakım, servis, sarf malzeme tedariğini kapsamaktadır.

Tempo olarak 1983 yılında İstanbul’da 16 farklı sektörde 3000’i aşkın makina ile 900 müşteriye 50 kişilik ekibimiz ile hizmet vermeye başladık ve o günden beri alanında uzman, gelişen ve büyüyen bir ekiple çalışmaya sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ve kaliteden ödün vermeyen tavrımız bizim için bir satış stratejisi değil, bir yaşam ve iş tercihidir.

Tempo; Domino, Birch, Labels&Ribbons, Intrex, Cab gibi uluslararası ortaklarla uyum içinde çalışmaktadır ve her zaman sektördeki en önemli üreticileri Türkiye pazarına sunmuştur.

Her üretim hattı karmaşık ve kendine özgü bir dişlidir, bu nedenle Tempo tarafından sağlanan kodlama ve markalama çözümleri ve kontrol sistemleri, tüm hat ile optimum entegrasyon amacıyla tasarlanmıştır.

Sunduğumuz geniş ürün yelpazesi, çeşitli sektörler için yürürlükte olan yönetmeliklerin gerektirdiği standartları gözetirken, aynı zamanda tüm farklı teknik ihtiyaçları karşılar: zorlu endüstriyel ortamlar, destek çeşitliliği, donanım ve yazılım entegrasyonları bizim için kısıtlama değil, güçlü olduğumuz yönlerdir.

Tempo Makina Pazarlama A.Ş. olarak kodlama ve markalama, kamera ve kontrol, dijital baskı ve endüstriyel bilgisayar olmak üzere hem teknolojik hem de düzenleyici bakış açısından birbirinden farklı dört alanda hizmet vermekteyiz.

Call Now Button