Tempo Makina Pazarlama A.Ş

Ax350i

Ax350i her zaman net ve hassas kodlama

Inkjet baskının yeniden icadı

Ax-Serisi – Endüstriyel Ink-Jet Kodlama ve Markalama Makinası
Ink-Jetin kurallarını yeniden yazıyoruz!
En yeni Domino Ax-Serisi CIJP (Continuous Ink-Jet Printer = Sürekli devir Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı) Kodlama ve Markalama Makinaları; hız, esneklik, farklı ve ağır endüstriyel ortamlarda performans gösterme yeteneği ile benzersiz teknolojik avantajlar sağlar.
Ax-Serisi ile ürünün üzerine veya ürünün ambalajının üzerine üretim tarihi, paketleme tarihi, ürün tanımlama bilgileri, ürün takibi için değişken bilgiler, son kullanım tarihi, seri numarası, parti numarası, vardiya kodu, barkod, 2D Kare Kod Ink-Jet teknolojisi ile kodlama ve markalama yapar.
Oldukça basit, Ink-Jet (CIJ) baskı teknolojisi, en sık tercih edilen kodlama çözümlerinden biridir. Hızlı, dayanıklı, kullanımı kolay, kurulumu esnek olacak şekilde tasarlanmıştır ve hepsinden önemlisi çok yönlüdür: hemen hemen her yüzeye yazabilir. 40 yılı aşkın süredir kalite, güvenilirlik ve çok yönlülük için endüstri standardını belirleyen Domino Endüstryel Ink-Jet Kodlama ve Markalama makinalarında öncü bir üretici olduğundan, ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmış bir baskı ve kod çözümü sağlar.

Uygun olan sektörler
Gıda, İçecek, İlaç, Kozmetik, Kablo, Otomotiv, Ağır Sanayi, Tütün ve Tütün Mamülleri, Yumurta, Kişisel Bakım, Ev Ürünleri ve daha niceleri…

Call Now Button