Tempo Makina Pazarlama A.Ş

Gx350i

Hızlı Tüketim Malları ve Esnek Etiket Tasarımı

4 adet baskı kafasını kontrol eden, ürün düzeyinde serileştirme ve hızlı veri aktarımı için ideal seçim. Gx350i, hızlı üretim, takip ve izleme uygulamaları için mükemmeldir; Temiz, net kodlar için kullanımı kolay, entegrasyonu kolay kodlama çözümü sunar.

Gx Serisi – Termal Inkjet Yazıcı (TIJ)
Kullanımı kolay, yüksek çözünürlüklü Termal Ink-Jet (TIJ) Yazıcılarımızla çalışma süresini artırın
Güvenilir TIJ baskı çözümleri
Gx-Serisi Termal Inkjet Yazıcı çözümleri çok yönlüdür, entegrasyonu kolaydır, kullanımı kolaydır – birçok baskı uygulamasına mükemmel uyum sağlar. En son ağ teknolojisi ve grafik kod kalitesi üreten Gx-Serisi TIJ yazıcılar, yalnızca tarih kodlaması için değil, aynı zamanda karmaşık kod formatları, kontrol tartımı ve Hızlı Tüketim Perakende Malları endüstrilerindeki takip ve izleme uygulamaları için de idealdir.
Yeni seri, Domino Cloud kullanan Endüstri 4.0 standartlarıyla tamamen uyumludur. Domino Cloud, baskının daha iyi paketleme ve işleme sistemleri yönetimine katkıda bulunmasını sağlamak için veri ve araçlar sağlayarak uzaktan bağlantı sağlar.
Tam güvenilirlik ile yüksek hat hızlarında yüksek çözünürlüklü baskı için tasarlanmış bir kodlama çözümü arıyorsanız Gx-Serisi TIJ yazıcılar ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.
Temiz, Açık, Kodlama
Kağıt, karton, plastik, metal ve daha birçok malzeme üzerine grafik baskı kalitesi
Esnek Etiket Tasarımı: metin, sayaçlar, saatler, grafikler, logolar, barkodların tümü aynı etikete dahil edilebilir.
Yüksek yoğunluklu DataMatrix kodlarında Domino’nun mürekkeplerinin kullanılmasıyla kod okunabilirliği A Sınıfı olmaktadır.(ISO 15415)
Hızlı Tüketim Malları
Hızlı Tüketim Perakende Malları sektörlerindeki çeşitli kodlama gereksinimleri için Domino, tüm ambalaj seviyelerine uygun bir mürekkep serisi geliştirmiştir. Esnek filmler, gözenekli satışa hazır ambalajlar ve koli üzeri için uygun çözümler sunar.

Call Now Button