Tempo Makina Pazarlama A.Ş

Quick Design

Kodlama otomasyonu ve mesaj tasarımı için kodlama ve markalama kontrol yazılımı

Kodlama otomasyonu ve mesaj tasarımı için kodlama ve markalama kontrol yazılımı
Karmaşık üretim ortamlarında bile doğru kodları yazdırın

QuickDesign, paket mesajlaşma sürecini basitleştirir, doğru kod tasarımı ve dağıtımını sağlar. İster birinci safha ambalaj yani ürün ambalajı üzeri kodlama ve markalama yazıcılarınız için mesajlar tasarlıyor olun ister koli ve paletler için etiketler oluşturuyor olun, QuickDesign eğitim ihtiyaçlarını azaltmak için tüm teknolojilerde kullanıcı deneyimini standart hale getirir. Üretim hattınıza entegre edilmesi kolay QuickDesign, yapılandırılabilir bir operatör arayüzüne ve dahili bir ürün tablosuna sahiptir, böylece verileriniz verimli bir şekilde yönetilebilir. Mesaj yazdırmanızın tutarlı bir şekilde doğru olmasını sağlamak için ideal çözümdür.
Domino Printing’in kodlama otomasyonu ve etiket tasarımı kodlama ve markalama kontrol yazılımı, etiketleri hızlı bir şekilde tasarlamanıza ve birinci safha ambalaj (ürün), ikinci safha ambalaj (koli) ve üçüncü safha ambalaj (palet) üzeri uygulamalar aracılığıyla dağıtımlarını yönetmenize olanak tanır.
QuickDesign Otomasyon Modülleri, yazıcıları MES ve ERP sistemlerine ve OEM ekipmanına Weihenstephan Standartları (WS) gibi endüstri standardı protokolleri kullanarak entegre ederek tak ve çalıştır kurulumunu mümkün kılar ve genel ekipman verimliliği (OEE) için doğru veriler sağlar.
Böylece operatör hatasından kaynaklanan geri çağırmaları ve yeniden çalışmayı büyük ölçüde azaltır.

Call Now Button