Tempo Makina Pazarlama A.Ş

PARTNERLERİMİZ

Domino Baskı Bilimleri plc. 1978 yılında İngiltere’de kurulan , sadece müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamakla kalmayıp aynı zamanda kalite ve güvenilirlik açısından pazar standartları haline gelen kodlama ve markalama çözümleri geliştirme ve üretme konusundaki itibarını yıllar içinde inşa etmiştir.Dünya çapındaki satış iştirakleri ve distribütörleri ağı aracılığıyla Domino Printing Sciences plc. ürünlerini 120’den fazla ülkede pazarlanmaktadır. Domino grubu, İngiltere, Çin, Almanya, Hindistan, İsveç ve ABD’deki üretim tesislerinde 2.300’den fazla çalışanı istihdam etmektedir.

1992 yılından beri hizmet veren Intrex pazarın değişken taleplerine cevap veren ve her sektörde üretim süreçlerini iyileştirmek için kodlama, markalama, etiketleme ve dijital baskı çözümleri sunan Polonyalı bir şirkettir.

Intrex deneyimli ekibi, kendi üretim tesisi, servis merkezleri gibi özellikleri ile partner firmalarına Polonya’da ve dünyada güçlü bir pazar konumunu garanti etmektedir.

Theodorou Group’un bir parçası olan  Labels & Ribbons, 20 yıldan fazla süredir tüm Barkod Yazıcılarına (Zebra, Datamax, Sato, Tec, Intermec, Avery, CAB, Argon, Domino, Markem-Imaje, etc) uygun Termal Etiket, Termal Transfer Etiket ve Termal Ribon çözümleri sunmaktadır.

1998’den beri mükemmel kalitede 200milyon metre kareyi aşkın Barkod Yazıcı Sarf Malzemesini uygun fiyata teklif edip aynı gün sevk edebilecek şekilde stoklarımızda bulunmaktadır.

Labels& Ribbons ürünleri 25’ten fazla ülkede yazıcılarda kuruludur ve Güneydoğu Avrupa’nın en büyük boş etiket ve ribon dönüştürücüsü ve Avrupa’nın en büyüklerinden biridir.

 

Cab, 40 yılı aşkın bir süredir yüksek performanslı, güvenilir ve kaliteli etiket yazıcılarının üretimine odaklanmış bir Alman şirketidir. Ürün yelpazesi etiket yazıcıları, yaz-yapıştır etiket uygulamaları , etiket dağıtıcıları ve lazer markalama sistemlerini içerir. Ayrıca Cab, mükemmel baskı için etiketler ve termal transfer ribonları sağlar. Bileşenlerin yanı sıra laboratuvar, test ve üretim araçları da sunulmaktadır.

 

 

Birch, 30 yıllık bir Tayvan Şirketidir ve Auto-ID ve POS endüstrisindeki öncülerden biridir. Mekanizma tasarımı ve M/B teknolojisindeki uzmanlıkları ile, ortaklarını desteklemek için yeni konsept tasarım ürünlerini piyasaya sürmeye devam etmektedir.

Call Now Button