Kurumsal

Tempo Makina Pazarlama A.Ş.

Kendimizi kodlama ve markalama sistemleri sağlamakla sınırlamıyoruz, zaman içinde değişmeyen çok yüksek bir kalite standardını da aynı zamanda garanti ediyoruz. Tempo Makina Pazarlama A.Ş olarak 1983’ten beri Gıda, İlaç, Kozmetik, Alkollü ve Alkolsüz İçecek, Plastik, Elektronik, İnşaat ve Yapı, Kablo, Otomotiv Yan Sanayi, Paketleme, Etiketleme, Matbaa gibi sektörlere Üründen Palete tüm Kodlama ve Markalama İhtiyaçları ile ilgili en iyi çözümleri sunmaktayız. Bu endüstrilere üretim, paketleme esnası ve sonrası için ürün tanımlama, belirleme, ürün takibi, üretim tarihleri, son kullanım tarihi, seri numarası, parti numarası, vardiya kodu, barkod, 2D matris tarzı ihtiyaçlarda çözüm ortaklığı sunuyoruz.

Çözüm ortaklığımız danışma, proje tasarım, işletme araştırması (site survey), teklif verme, montaj, validasyon, aktivasyon, eğitim, bakım, servis, sarf malzeme tedariğini kapsamaktadır.

Tempo olarak 1983 yılında İstanbul’da 16 farklı sektörde 3000’i aşkın makina ile 900 müşteriye 50 kişilik ekibimiz ile hizmet vermeye başladık ve o günden beri alanında uzman, gelişen ve büyüyen bir ekiple çalışmaya sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ve kaliteden ödün vermeyen tavrımız bizim için bir satış stratejisi değil, bir yaşam ve iş tercihidir.

Tempo; Domino, Birch, Labels&Ribbons, Intrex, Cab gibi uluslararası ortaklarla uyum içinde çalışmaktadır ve her zaman sektördeki en önemli üreticileri Türkiye pazarına sunmuştur.

Her üretim hattı karmaşık ve kendine özgü bir dişlidir, bu nedenle Tempo tarafından sağlanan kodlama ve markalama çözümleri ve kontrol sistemleri, tüm hat ile optimum entegrasyon amacıyla tasarlanmıştır.

Sunduğumuz geniş ürün yelpazesi, çeşitli sektörler için yürürlükte olan yönetmeliklerin gerektirdiği standartları gözetirken, aynı zamanda tüm farklı teknik ihtiyaçları karşılar: zorlu endüstriyel ortamlar, destek çeşitliliği, donanım ve yazılım entegrasyonları bizim için kısıtlama değil, güçlü olduğumuz yönlerdir.

Tempo Makina Pazarlama A.Ş. olarak kodlama ve markalama, kamera ve kontrol, dijital baskı ve endüstriyel bilgisayar olmak üzere hem teknolojik hem de düzenleyici bakış açısından birbirinden farklı dört alanda hizmet vermekteyiz.

Sizi Arayalım
İletişim bilgilerinizi bırakırsanız, sizinle iletişime geçip firmanızın ihtiyaçlarına göre önerilerde bulunabiliriz.
  KVKK Metnini
okudum onaylıyorum.
Partnerlerimiz

Farklı sektörlerin üretim hatlarına uygun çözümleri ile partnerlerimiz


DOMINO

Domino Baskı Bilimleri plc. 1978 yılında İngiltere’de kurulan , sadece müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamakla kalmayıp aynı zamanda kalite ve güvenilirlik açısından pazar standartları haline gelen kodlama ve markalama çözümleri geliştirme ve üretme konusundaki itibarını yıllar içinde inşa etmiştir. Dünya çapındaki satış iştirakleri ve distribütörleri ağı aracılığıyla Domino Printing Sciences plc. ürünlerini 120’den fazla ülkede pazarlanmaktadır. Domino grubu, İngiltere, Çin, Almanya, Hindistan, İsveç ve ABD’deki üretim tesislerinde 2.300’den fazla çalışanı istihdam etmektedir.

Detaylı bilgi için https://domino-printing.com adresini ziyaret edebilirsiniz


INTREX

1992 yılından beri hizmet veren Intrex pazarın değişken taleplerine cevap veren ve her sektörde üretim süreçlerini iyileştirmek için kodlama, markalama, etiketleme ve dijital baskı çözümleri sunan Polonyalı bir şirkettir.

Intrex deneyimli ekibi, kendi üretim tesisi, servis merkezleri gibi özellikleri ile partner firmalarına Polonya’da ve dünyada güçlü bir pazar konumunu garanti etmektedir.

Detaylı bilgi için https://intrex.pl adresini ziyaret edebilirsiniz


LABELS & RIBBONS

Theodorou Group’un bir parçası olan Labels & Ribbons, 20 yıldan fazla süredir tüm Barkod Yazıcılarına (Zebra, Datamax, Sato, Tec, Intermec, Avery, CAB, Argon, Domino, Markem-Imaje, etc) uygun Termal Etiket, Termal Transfer Etiket ve Termal Ribon çözümleri sunmaktadır.

1998’den beri mükemmel kalitede 200.000.000 m² 'yi aşkın Barkod Yazıcı Sarf Malzemesini uygun fiyata teklif edip aynı gün sevk edebilecek şekilde stoklarımızda bulunmaktadır.

Labels & Ribbons ürünleri 25’ten fazla ülkede yazıcılarda kuruludur ve Güneydoğu Avrupa’nın en büyük boş etiket ve ribon dönüştürücüsü ve Avrupa’nın en büyüklerinden biridir.

Detaylı bilgi için https://labels-ribbons.com adresini ziyaret edebilirsiniz


CAB

Cab, 40 yılı aşkın bir süredir yüksek performanslı, güvenilir ve kaliteli etiket yazıcılarının üretimine odaklanmış bir Alman şirketidir. Ürün yelpazesi etiket yazıcıları, yaz-yapıştır etiket uygulamaları , etiket dağıtıcıları ve lazer markalama sistemlerini içerir. Ayrıca Cab, mükemmel baskı için etiketler ve termal transfer ribonları sağlar. Bileşenlerin yanı sıra laboratuvar, test ve üretim araçları da sunulmaktadır.

Detaylı bilgi için https://cab.de adresini ziyaret edebilirsiniz